МОЗ опублікувало оновлений список країн "червоної" зони: До переліку потрапило 78 країн - Запоріжжя.Info

МОЗ опублікувало оновлений список країн “червоної” зони: До переліку потрапило 78 країн

У “червоному списку”, серед інших, опинилися Норвегія, Бельгія, ОАЕ і Росія

Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн “червоної” і “зеленої” зон – з урахуванням кількості активних випадків коронавірусної хвороби на 100 тис.населення. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Так, в “червоному” списку виявилося 78 країн. В список, серед інших, потрапили Норвегія, Бельгія, ОАЕ, Боснія, Канада, Франція, Іспанія, Ірландія, Австрія, Росія.

“Зелений список” включає в себе 116 країн. Серед них Греція, Казахстан, Мальдіви, Фінляндія, Японія, Шрі-Ланка, Індонезія, Киргизстан, Ісландія, Куба, Індія, Єгипет, Домінікана, Таїланд, Австралія та інші.

Повний список країн “червоної” зони виглядає так:

Нагадаємо, що всі, хто прибуває в Україну з “червоної” зони зобов’язані піти на 14-денну ізоляцію або протягом доби здати ПЛР-тест на Covid-19. Також можна приїхати в Україну з готовим тестом, який зроблений не пізніше ніж за 48 годин до перетину кордону. 

Україна вносить до “червоного” списку ті держави, де кількість нових випадків коронавірусу на 100 тис.населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні.
 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com