Молоді фахівці приходять, щоб навчитися і потім поїхати за кордон, – ординатор хірургічного відділення – Запоріжжя Інфо

Молоді фахівці приходять, щоб навчитися і потім поїхати за кордон, – ординатор хірургічного відділення

У Миргородській ЦРЛ також не вистачає належного забезпечення необхідними медикаментами

Молодий медперсонал, який приходить на роботу до лікарні, каже, що хоче навчитися і потім виїхати за кордон. Про це розповів ординатор хірургічного відділення Миргородської ЦРЛ Олексій Чуприна в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Щоб медпрацівник відповідав своїй кваліфікації, він повинен працювати близько 5, 10, 15 років, і те покоління лікарів і медсестер, які працюють сьогодні, вони вже досить дорослі і досвідчені, але я не бачу в таких умовах нашої заміни. Молодь, яка приходить, каже, що прийшли навчитися для того, щоб потім поїхати за кордон”, – розповів Чуприна.

Ординатор додав, що на сьогодні в лікарні ніхто не звільнився, але такі думки досить поширені, особливо серед молодих фахівців.

Чуприна також розповів, що в районній лікарні не вистачає належного забезпечення необхідними медикаментами.

“За великим рахунком, нам не вистачає всього. Станом на сьогодні забезпечення медикаментами, витратними матеріалами відповідає приблизно 5-10% від необхідного”, – зазначив він.

Нагадаємо, у Києві та Львові 16 грудня медичні працівники вийшли на акції протесту, вимагаючи від влади встановити гідну зарплату і збільшити виплати у разі захворювання на  Covid-19. 19 грудня в Києві на мітинг вийшли близько трьох тисяч українських медпрацівників.

Також повідомлялося, що медики планують всеукраїнський страйк після Нового року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com