Мітинг проти фіскалізації: На Майдані Незалежності подовжують протестувати підприємці проти впровадження РРО - Запоріжжя.Info

Мітинг проти фіскалізації: На Майдані Незалежності подовжують протестувати підприємці проти впровадження РРО

Нині на Майдані перебуває близько 20 мітингувальників

У Києві на Майдані Незалежності продовжується акція протесту підприємців проти запровадження касових апаратів. Про це повідомив кореспондент “112 Україна”.

Протести ФОПів тривають вже майже місяць. Нині на Майдані перебуває близько 20 мітингувальників. 

“Ми заїжджаємо на добу, потім інші міста змінюються. Вимоги незмінні – дайте працювати, відчепіться від нас. Ми все життя працювали на себе, допомагали державі, не вимагали від держави ніколи нічого. Ми сплачуємо податки. Ми проти фіскалізації, касових апаратів, тому що для нас це дуже важкий вантаж. Стояти ми будемо до кінця. Нам не дають жити і працювати, а податки сплачувати ми зобов’язані”, – розповів підприємець Юрій. 

Нагадаємо, 15 грудня відбулася наймасштабніша акція протесту ФОПів проти РРО та жорсткого карантину. В акції протесту  взяли участь десятки тисяч людей.

Також 1 грудня Верховна Рада ухвалила в першому читанні та в цілому законопроект № 4439-д про відтермінування використання касових апаратів для бізнесу. За проголосувало 319 нардепів. Законом пропонується: визначати граничні обсяги доходів, неперевищення яких є однією з умов застосування суб’єктами спрощеної системи оподаткування відповідних груп платників єдиного податку виходячи зі встановлених законом розмірів мінімальної заробітної плати, що дасть змогу враховувати під час реалізації відповідних норм зміни в економічній ситуації; виключити норми щодо застосування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих до суб’єктів господарювання штрафних (фінансових) санкцій; відтермінувати до 1 січня 2022 року обов’язкове застосування РРО (ПРРО) для фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку другої – четвертої груп та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує граничного обсягу доходу, встановленого для першої  групи платників єдиного податку, крім тих, які провадять діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com