Мітинг ФОПів: Правоохоронці застосували сльозогінний газ та шумові гранати проти мінгувальників – Запоріжжя Інфо

Мітинг ФОПів: Правоохоронці застосували сльозогінний газ та шумові гранати проти мінгувальників

Підприємці у Києві на Майдані Незалежності встановлюють наметові містечка

Підприємці у Києві на Майдані Незалежності встановлюють наметові містечка, а поліція розганяє мітингувальників сльозогінним газом. Про це повідомив кореспондент “112 Україна”.

“Це перші намети, які встановлено на Майдані мітингувальниками. Їх тут п’ять-шість. Коли намагалися встановити перші намети – поліція застосувала силу, сльозогінний газ”, – повідомив кореспондент.

Унаслідок розгону сльозогінним газом одного чоловіка шпиталізували до лікарні, ще у декількох людей опіки очей. Разом з тим правоохоронці застосували проти мітингувальників шумові гранати, щоб підібратися до наметів. Організатори мітингу заявляють, що серед протестуючих дуже багато травмованих. Проте точної кількості ніхто не називає.

За словами кореспондента, правоохоронці взяли у кільце мітингувальників з боку вул. Інститутської та Хрещатика. Чи означає це те, що може бути силовий розгін, поки невідомо. Протестувальники ж продовжують встановлювати намети і припиняти акцію протесту не збираються.

Тим часом у МВС повідомляють, що поліцейські проводять із учасниками акції превентивні заходи для відновлення правопорядку на Майдані Незалежності. 

112.ua

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com