Міносвіти рекомендує школам продовжити канікули до 24 січня – Запоріжжя Інфо

Міносвіти рекомендує школам продовжити канікули до 24 січня

Рішення обґрунтовують тим, що період дії локдауна учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти

Міністерство освіти і науки рекомендує школам продовжити канікули на час карантину. Про це повідомляє прес-служба відомство.

У міністерстві пояснили, що в період дії локдауна учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних навчальних закладів. Відповідні листи вже направлені керівникам місцевих департаментів освіти. 

“Міністерство просить вжити всіх можливих невідкладних заходів, спрямованих на належну організацію в цей період освітнього процесу в дистанційному форматі… Водночас Міністерство рекомендує розглянути можливість, за потреби,  оголосити на цей час канікули”, – йдеться в повідомленні. 

Як повідомлялося, 9 грудня уряд прийняв рішення про посилення карантину з 8 по 24 січня. Буде заборонена робота кафе, ресторанів, барів (крім доставки і замовлень навинос), робота кінотеатрів, театрів, робота фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, робота ТРЦ (дозволятися торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією), буде заборонена торгівля непродовольчими товарами, проведення розважальних, спортивних або культурних масових заходів, будуть відправлені на канікули всі заклади освіти, крім дитсадків.

Крім цього, Кабінет Міністрів продовжив карантин і режим надзвичайної ситуації в Україні до 28 лютого 2021 року. Заклади харчування працюватимуть до 23:00 із забороною розрахунків після 22:00 (до 8 січня).

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com