Міненерго і "Нафтогаз" представили два плани для зниження тарифів на газ для населення, - Шмигаль - Запоріжжя.Info

Міненерго і “Нафтогаз” представили два плани для зниження тарифів на газ для населення, – Шмигаль

З 1 січня 2021 року “Нафтогаз” підвищив ціну на газ для населення на 14,06%, або на 89 копійок

Представники Міністерства енергетики і НАК ” Нафтогаз “представили депутатам фракції” Слуга народу ” два плани, які повинні привести до зниження ціни на газ для населення. Про це повідомив прем’єр міністр України Денис Шмигаль.

“Основна тема розмови-це ситуація з тарифами для населення. Насамперед з тарифами на газ та його доставку. Представники Міненерго і” Нафтогазу” представили два плани, обидва з яких призведуть до зниження платіжок для людей”, – заявив Шмигаль.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року “Нафтогаз” підвищив ціну на газ для населення на 14,06%, або на 89 копійок. У компанії відзначили, що зміни цін на газ в січні обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором і збільшенням оптової ціни на блакитне паливо.

Також 11 січня повідомлялося, що Кабінет Міністрів за дорученням президента розробив шляхи вирішення питання зростання тарифів на газ для населення.  В уряду є два підходи, які дозволять істотно знизити тарифи. Також відповідні відомства сформували механізм, який дозволить знизити вартість транспортування газу. НКРЕКП терміново починає ретельну перевірку всіх газопостачальників, які на сьогодні мають найвищі тарифи на цю послугу.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com