Мільйони українців побачили телемарафон "Різдво Христове. Люди" на телеканалі "112 Україна" - Запоріжжя.Info

Мільйони українців побачили телемарафон “Різдво Христове. Люди” на телеканалі “112 Україна”

На телеканалі “112 Україна” 6 і 7 січня у співпраці з Міжнародним медіа проектом “ЛЮДИ” в прямому ефірі транслювався святковий багатогодинний телемарафон “Різдво Христове. ЛЮДИ”. 6-го січня глядачі телеканалу “112 Україна” побачили богослужіння з Києво-Печерської Лаври та прямі включення з храмів різних областей України.

7-го січня з 7 ранку в прямому ефірі глядачі змогли побачити Божественну літургію з Києво-Печерської Лаври, зі словами напуття до них звернулися намісники Всіх Святих Лавр, православні Донбасу. У сюжетах, підготовлених до свята, священнослужителі та відомі, шановні в народі миряни Української Православної Церкви, розповіли про велику таємницю народження і земного життя Господа нашого Ісуса Христа, привітали всіх українців з Різдвом Христовим, звернули увагу глядацької аудиторії на необхідність єдності православних різних країн, в умовах сучасних викликів.

До телеглядачів у прямому ефірі звернулися православні з ГРОМАДИ Свято-УСПЕНСЬКОГО ХРАМУ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ Церкви В СЕЛІ Михальча, що в Чернівецькій області, які вже понад 600 днів і ночей перебуває в облоговому становищі-прихильники створеної політиками ПЦУ, за підтримки агресивно налаштованих заїжджих озброєних молодиків, протягом майже двох років намагаються силою захопити храм , проте православні Західної України відстоюють свою святиню. Зі словами привітання і напуття до телеглядачів звернувся Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Онуфрій.

Великий глядацький інтерес викликало інтерв’ю з Керуючим справами Української Православної Церкви митрополитом Антонієм, в якому владика відкрив теми найбільш важливих викликів які переживає людство в році минаючому і часу наступаючому.

В даний час учасники медіа-проекту “ЛЮДИ” працюють над створенням і розвитком міжнародної медіа платформи, яка об’єднає людей доброї волі з різних країн світу.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com