Міграційна служба України отримала 15 прохань про притулок від громадян Білорусі – Запоріжжя Інфо

Міграційна служба України отримала 15 прохань про притулок від громадян Білорусі

Поки що Держміграційна не ухвалювала рішень про надання статусу біженця або відмову в такому статусу білоруським громадянам


Близько 15 громадян Білорусі подали до Державної міграційної служби прохання про надання притулку в Україні. Про це повідомляє “Радіо Свобода” із посиланням на Державную міграційнийую службау.  

“До територіальних органів ДМС протягом серпня-листопада 2020 року із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, звернулося 15 громадян Республіки Білорусь”, – йдеться в повідомленні.

У міграційному відомстві зазначають, що стосовно 10 осіб було вирішено оформити документ для вирішення питання про визнання біженцем, або особою, яка потребує додаткового захисту.

Разом з тим, Держміграційна служба поінформувала, що за серпень-листопад поточного року не ухвалювала рішень про надання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту громадянам Білорусі. Крім того, служба також і не відмовляла білоруським прохачам у наданні такого статусу.

Нагадаємо, раніше голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко повідомив, що на кордоні України та Білорусі до українських прикордонників звернулися за допомогою 20 білорусів. 

Як відомо, з серпня в Білорусі тривають масові протести проти правління Олександра Лукашенка, який балотувався на шостий термін поспіль. ЦВК країни оголосила його переможцем президентських виборів 9 серпня. Учасники протестів заявляють про масштабні фальсифікації під час голосування і вимагають відставки Лукашенка.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com