Мер Черкас виступив проти запровадження локдауна з 8 січня - Запоріжжя.Info

Мер Черкас виступив проти запровадження локдауна з 8 січня

За словами мера, у Черкасах немає великих скупчень людей

Мер Черкас Анатолій Бондаренко виступив проти запровадження локдауну з 8 січня, бо вважає його не своєчасним на тлі зниження кількості нових випадків зараження коронавірусом. Про це Бондаренко заявив у відеозверненні у Facebook.

“На фоні зниження кількості хворих, яке відбувається зараз, я вважаю, що запровадження жорсткого локдауну не на часі. Ми бачили пік хворих перед Новим роком, зараз ми бачимо спад… Що стосується таких міст, як Черкаси, я вважаю, що життя йде своїм шляхом тут: немає великих скупчень людей, кількість хворих постійно контрольована… ситуація контрольована”, – сказав Бондаренко.

Він додав, що влада міста ухвалить рішення про те, чи запроваджувати локдаун, у понеділок, 11 січня.

Раніше з подібним запереченням карантинних заходів виступив мер Тернополя Сергій Надал. Він заявив, що спостерігається зменшення кількості захворілих, тому міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила не запроваджувати додаткові карантинні обмеження з 8 січня.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України ще на початку грудня 2020 року ухвалив рішення запровадити карантин на всій території України в січні 2021 року. Тоді прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав цей захід “зимовими канікулами в ім’я безпеки”. Черговий жорсткий локдаун в Україні буде запроваджено з 8 по 24 січня 2021 року. Основна відмінність від весняного карантину 2020 року – роботу громадського транспорту припинено не буде.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com