Майже півмільйона гривень: Держекоінспекція назвала суму збитків через порушення правил продажу ялинок - Запоріжжя.Info

Майже півмільйона гривень: Держекоінспекція назвала суму збитків через порушення правил продажу ялинок

Порушники, виявлені ДЕІ, отримали покарання згідно зі статтею 88-1 КУпАП – штраф від 510 до 1700 грн

З початку грудня Держекоінспекція (ДЕІ) виявила 274 порушення правил продажу ялинок, які завдали 429 тис. грн збитків. Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

“274 порушення та збитки на суму 429 456 грн – такі результати природоохоронної акції “Новорічна ялинка – 2021″, яка проводилась Держекоінспекцією з початку грудня”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом місяця територіальні органи Держекоінспекції перевіряли місця збуту ялинок та сосен. Основні критерії перевірки – наявність бирки на деревах з індивідуальним ідентифікаційним кодом, реєстрація коду в системі Лісогосподарського інформаційно-аналітичного центру та достовірність інформації у накладних продавця.

“За порушення цих вимог інспекція притягнула до адміністративної відповідальності 177 осіб, склавши 235 протоколів про адмінпорушення. 88 матеріалів передано на розгляд до судів”, – додав очільник ДЕІ.
 

Порушники, виявлені ДЕІ, отримали покарання згідно зі статтею 88-1 КУпАП – штраф від 510 до 1700 грн. Окрім штрафних санкцій, недобросовісні продавці також відшкодовували збитки, завдані довкіллю через незаконну торгівлю деревами. Проте, за словами Андрія Мальованого, необхідно збільшувати штрафи за реалізацію дерев без бирки та документів та змінювати такси, за якими розраховуються збитки, адже це дозволить запобігати порушенням завдяки високій відповідальності для підприємців та лісорубів.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com