Масочний лайфхак від медиків – як правильно дезінфікувати захисні засоби в домашніх умовах – Запоріжжя Інфо

Масочний лайфхак від медиків – як правильно дезінфікувати захисні засоби в домашніх умовах

Як відомо, багаторазові медичні маски необхідно ретельно та регулярно мити. Про це повідомляють медики та Центри з контролю і профілактики захворювань Америки.

Фахівці Центрів порадили мити захисні маски після кожного використання. Найпростіший спосіб дезінфекції в домашніх умовах – прання у гарячій воді з миючими засобами. Потім необхідно ретельно просушити медичну маску — в ідеалі, за допомогою гарячого повітря.

Також до наступного використання чисті захисні маски потрібно зберігати в закритому паперовому пакеті, щоб уникнути появи мікробів і вірусів на тканині.

Представники Центрів помітили, що роль захисної маски може виконувати шматок старої футболки, шарф, бандана. До того ж, вкрай не рекомендується купувати медичні маски типу N95, які використовують медики. Це може запобігти дефіциту захисних засобів на ринку.

Слід зазначити, що необхідність регулярної дезинфекції масок підтвердив і лікар-педіатр Євген Комаровський. За його словами, маски не потрібно кип’ятити або прогрівати в мікрохвильовій печі — достатньо промити мильною водою.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com