Лукашенко: Спецслужби Білорусі затримали “терористичне угруповання”, яке везло тонни зброї через Україну – Запоріжжя Інфо

Лукашенко: Спецслужби Білорусі затримали “терористичне угруповання”, яке везло тонни зброї через Україну

За словами Лукашенка, спецслужби затримали “терористичну групу” Миколи Автуховича

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про затримання “терористичного угруповання” Миколи Автуховича, яке везло “тонни зброї” через Україну. Про це президент сказав під час відвідування Міської дитячої інфекційної клінічної лікарні Мінська, передає видання “БелТА”.

За словами Лукашенка, це угруповання осіб готувало теракти по всій країні.

“Нещодавно ми затримали групу Автуховича. Зараз ми їхні всі канали розкрили. Вони везли тоннами зброю через Україну… Готували теракти по всій країні і вже почали здійснювати. На тому й погоріли. Чекісти з міліцією проводили цю операцію. Ну просто молодці! Слава богу, що затримали”, – сказав він.

Зазначимо, що Микола Автухович – одна із найяскравіших постатей суспільно-політичного життя Білорусі за останні десятиліття. На початку 2000-х років він балотувався в білоруський парламент. 

Пізніше його звинуватили в підготовці замаху на заступника міністра з податків і главу Гродненського облвиконкому. У в’язниці він провів понад 5 років.

На початку грудня 2020 року його разом із групою друзів звинуватили у створенні “терористичного угруповання”, яке діяло на території Гродненської області, підпалювала автомобілі і будинки співробітників силових відомств.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com