Локдаун збігається з інкубаційним періодом Covid-19 у тих, хто заразився під час свят, - Степанов - Запоріжжя.Info

Локдаун збігається з інкубаційним періодом Covid-19 у тих, хто заразився під час свят, – Степанов

Під час святкування відбулося активне переміщення громадян територією України та за її межами

В Україні термін локдауна з 8 по 24 січня насправді має збігтися з інкубаційним періодом коронавірусу в тих, хто заразився під час свят. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Період запровадження посилених карантинних обмежень з 8 по 24 січня 2021 року збігається із завершенням інкубаційного періоду захворювання на Covid-19 у людей, які інфікувалися під час новорічних свят. Гадаю, що всім зрозуміло, коли відбувається велике скупчення людей, те, що було під час новорічних свят… зрозуміло, що кількість інфікованих за таких умов зростає”, – сказав Степанов.

Він зазначив, що вказаний інкубаційний період у 14 днів випадатиме на час дії посилених карантинних заходів.

Міністр також додав, що під час святкування новорічних свят відбулося активне переміщення громадян територією України і за її межами, що підвищило ризик поширення захворювання і що надалі становитиме додаткове навантаження на медичну систему.

Як повідомлялося, в Україні сьогодні опівночі почався посилений карантин, він триватиме з 8 до 24 січня включно.

У країні протягом минулої доби виявили 5676 нових випадків інфікування коронавірусом. Всього з початку пандемії на Covid-19 в Україні захворіло 1 105 169 осіб, 778 345 (+5131 протягом доби) – одужали, 19 588 (+83) – померли.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com