Лісгосп у Вінницькій області має виплатити державі 30 млн грн збитків за вирубування лісу, - Держекоінспекція - Запоріжжя.Info

Лісгосп у Вінницькій області має виплатити державі 30 млн грн збитків за вирубування лісу, – Держекоінспекція

Претензію про відшкодування висунуто держпідприємству “Дашівське ДЛМГ”

Держекоінспекція висунула лісомисливському господарству у Вінницькій області претензію про відшкодування державі понад 30 млн грн збитків за незаконне вирубування лісу. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Держекоінспекції.

“Держекоінспекція під час перевірки ДП “Дашівське ДЛМГ” виявила низку порушень природоохоронного законодавства. Зокрема, зафіксовано понад 2 тис. пнів, що свідчить про незаконне вирубування дерев”, – сказав голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

Зазначається, що за недотримання природоохоронного законодавства лісгосп зобов’язаний відшкодувати державі 30,5 млн грн збитків.

Мальований зауважив, що у разі несплати цих коштів добровільно інспекція стягуватиме їх через суд.

“Раніше у Дашівському ДЛМГ неодноразово викривалися незаконні рубки дерев. Так, наприкінці минулого року у лісомисливському господарстві було виявлено знищення понад тисячі дерев, а збитки від порушення становили більш ніж 10 млн грн”, – додав він.

Нагадаємо, у грудні 2020 року на території Бабичівської сільської ради в Житомирській області виявлено масштабне вирубування лісів. Заподіяна шкода сягає 6,3 млн грн. Особи зловмисників не було встановлено. Враховуючи, що порушення має ознаки кримінального, Держекоінспекція направила матеріали перевірки до правоохоронних органів, які і шукатимуть порушників.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com