Ляшко: Україна нічим не ризикує у випадку з закупленою вакциною Sinovac - Запоріжжя.Info

Ляшко: Україна нічим не ризикує у випадку з закупленою вакциною Sinovac

Раніше повідомлялося, що ефективність вакцини від коронавірусу Sinovac виявилася 50%, що нижче зазначених у договорі вимог

Україна нічим не ризикує у випадку з закупленою вакциною компанії Sinovac, яка показує низьку ефективність. Про це в інтерв’ю “Лівому березі”розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“Україна нічим не ризикує у випадку з закупленою в Китаї вакциною від компанії Sinovac, ефективність якої дослідження в Бразилії показали на рівні 50,38%. Україна погодилася закупити цей препарат при ефективності від 70%. Ефективність цієї вакцини оцінили також в Індонезії – вона склала 65%. При цьому в Туреччині ефективність препарату оцінили вище-на 91%”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що якщо ефективність третьої фази клінічних випробувань китайської вакцини буде нижче 70%, Виробник поверне Україні кошти. Сума угоди по вакцин становить 964 млн доларів. На цю суму Китай продасть Україні 1 млн 91 тис. 316 доз для 956 658 пацієнтів. У вартість входить і доставка в Київ.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com