Львів витратив на встановлення 18-метрової натуральної новорічної ялинки 174 тис. грн – Запоріжжя Інфо

Львів витратив на встановлення 18-метрової натуральної новорічної ялинки 174 тис. грн

Ялинку встановили 14 грудня у центрі Львова

Львів витратив на встановлення 18-метрової натуральної новорічної ялинки в центрі міста 174 тис. грн. Про це повідомляють “Українські Новини”.

“На встановлення міської ялинки для святкування новорічних та різдвяних свят 2020-2021 років із міського бюджету Львова передбачено 174 000 грн”, – сказано у відповіді Львівської міської ради на запит.

Натуральну ялинкуа висотою 18 метрів було встановлено 14 грудня на проспекті Свободи, 28, на площі перед Львівським національним театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

“Цього року ялинка прикрашена ілюмінацією, придбаною у 2018 році. Засвічення головної міської ялинки відбулося 18 грудня о 18:00”, – сказано у відповіді.

Встановлювати святкові дерева в різних районах міста, крім центральної ялинки, Львів у нинішньому році не планує.

У рамках святкування Нового року та Різдва Львів передбачив 30 публічних заходів з 13 грудня по 7 січня включно, серед яких виставки, вистави, мюзикли, концерти та фестивалі.

Відповідальність за дотримання карантинних вимог покладено містом на організаторів.

Нагадаємо, 19 грудня в Києві на Софійській площі засвітили вогні на головній ялинці країни.

Головна ялинка цього року – штучна, висотою понад 30 метрів. Її підсвічують 10 км гірлянд і прикрашають 1500 іграшок: білочки, жолуді, шишки, сови, білі зайці і птахи.

Раніше з головної ялинки країни зняли “чаклунський” капелюх, яким прикрасили новорічне дерево, і повісили різдвяну зірку.

Дискусії щодо аксесуара, який повинен прикрашати ялинку, почалися серед киян одразу ж після того, як вони помітили капелюх. Городяни заявляли, що вважають різдвяну зірку більш підходящою, ніж “чаклунське” вбрання, проте знайшлися і ті, яким новий “головний убір” припав до душі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com