Київські митники вилучили золоті годинники з діамантами вартістю в 1,5 млн грн і золоті й срібні монети 1896-1924 років - Запоріжжя.Info

Київські митники вилучили золоті годинники з діамантами вартістю в 1,5 млн грн і золоті й срібні монети 1896-1924 років

Нові жіночі швейцарські наручні годинники ROLEX та ULYSSE NARDIN знаходилися в ручній поклажі громадянина Вірменії

Вчора, 13 січня, київськими митниками виявлено одразу дві спроби переміщення через митний кордон України в авіаційних пунктах пропуску коштовностей та старовини з порушенням порядку проходження “зеленого коридору”. Про це повідомила прес-служба Державної митної служби України.

У повідомленні зазначається, що нові жіночі швейцарські наручні годинники “ROLEX” та “ULYSSE NARDIN” знаходилися в ручній поклажі громадянина Вірменії, який прибув до України через аеропорт “Бориспіль” авіарейсом з Єревану. Годинники виготовлені з золота та оздоблені діамантами. Незадокументовані дорогоцінності митники виявили за допомогою детектору дорогоцінних каменів та аналізатору елементного складу.

Як з’ясувалося, обидва годинники загалом коштують понад 1,5 млн грн.

Варто зазначити, що відповідно до чинних норм, встановлених для авіаційних пунктів пропуску, через “зелений коридор” дозволено безперешкодно ввозити товари (крім підакцизних) вартістю до 1 тис. євро.

“Письмової декларації чоловік не заповнював, за консультацією до початку митного контролю до митників не звертався. Відтак, оскільки годинники ввозилися з порушенням цих норм, Київською митницею коштовності вилучено до рішення суду”, – йдеться у повідомленні.

Також дорогоцінні знахідки були і в аеропорту “Київ”. Через аеропорт “Київ” до Кельну українка намагалася вивезти: золоту монету “15 рублів” 1897 року, срібний “1 рубль” 1896 року (обидві монети – Російської імперії), а також срібний рубль 1924 року (СРСР). На гурті усіх монет зазначена вага чистого золота та срібла. Монети митниками були виявлені на сканері під час перевірки багажу пасажирки. 

“На момент проходження митного контролю дозвільних документів на право вивезення даних монет, які можуть становити культурну та історичну цінність, громадянка не надала, письмової митної декларації не заповнювала. Монети вилучені до рішення суду. Експертиза встановить їхню цінність”, – зазначили митники.

Стосовно обох громадян Київською митницею складено протоколи про порушення митних правил.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com