Кулеба: В України є три шляхи отримання вакцини проти COVID-19 – Запоріжжя Інфо

Кулеба: В України є три шляхи отримання вакцини проти COVID-19

Система COVAX – не єдиний спосіб отримати вакцину, адже можна вести переговори і з компаніями-виробниками, і з урядами країн, де виробляється препарат


За словами глави української дипломатії Дмитра Кулеби, в України є три варіанти отримання вакцини проти коронавірусу. Про це він заявив в ефірі “Україна 24”, повідомляє “РБК Україна”.

Перший варіант поставок препарату – це програма COVAX.

“Можна політичними інструментами збільшити кількість вакцин, які нам видадуть через програму COVAX”, – зазначив Кулеба.

Другий шлях – попросити у країн, які закупили вакцину в кількості, що дає змогу тричі або чотири рази вакцинувати своє населення, продати або передати її надлишок.

Крім того, є третій спосіб домогтися постачання вакцини в країну — це перемовини з компанією-виробником і урядом тієї країни, де вона знаходиться.

“Є політичний вплив, тобто ти приходиш в компанію-виробник вакцини, вони кажуть “ми готові, але нам потрібна позиція уряду країни, де знаходиться наш бізнес”, і тоді ти йдеш в уряд домовлятися”, – додав Кулеба.

Нагадаємо, 23 грудня президент Володимир Зеленський підписав закон № 1075-ІХ, який створює умови для забезпечення доступу населення України до безпечних, якісних та ефективних вакцин проти COVID-19.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що массова вакцинація проти коронавірусу в Україні може початися у лютому наступного року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com