Крилій: Євросоюз може відновити аваіасполучення з Україною вже в першому кварталі 2021 року – Запоріжжя Інфо

Крилій: Євросоюз може відновити аваіасполучення з Україною вже в першому кварталі 2021 року

За прогнозами Мінінфраструктури, на рівень перевезень 2019 року Україна зможе вийти тільки в 2023 році


Міністр інфраструктури Владислав Криклій прогнозує, що Євросоюз повною мірою відновить авіасполучення з Україною вже в першому кварталі 2021 року. Про це глава Мінінфраструктури заявив в ефірі “24 каналу”.

“У першому кварталі 2021 року Європа може повністю відновити перельоти для українців. Ми очікуємо, що тоді буде перша історична безвізова подія. Це дасть змогу нашим перевізникам літати в будь-яку країну ЄС без обмежень і двосторонніх угод”, – зазначив Криклій.

За його словами, в цьому плані Україна залежить від усього світу. Станом на кінець 2020 року країні вдається відновити уровень перевезень приблизно на 28% порівняно з 2019 роком. В наступному, 2021 році буде відновлено половину перельотів. За прогнозами Мінінфраструктури, на рівень перевезень 2019 року Україна зможе вийти лише у 2023 році.

Нагадаємо, після локдауну навесні Україна відновила внутрішнє авіасполучення 5 червня, міжнародне – 15 червня. Рада Євросоюзу 30 червня, затвердила рішення, яким дозволила країнам-членам відкрити з 1 липня в’їзд для окремих категорій українців та громадян інших третіх країн.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com