Кравченко: В Україні під час діагностики Covid-19 у 90% випадків використовуються тест-системи ПЛР російського виробництва - Запоріжжя.Info

Кравченко: В Україні під час діагностики Covid-19 у 90% випадків використовуються тест-системи ПЛР російського виробництва

В Україні під час діагностики коронавірусної хвороби Covid-19 у 90% випадків використовуються тест-системи ПЛР російського виробництва. Про це повідомив голова Національної медичної палати України, директор ДП “Український науковий центр “Інститут вакцинології та імунобіопрепаратів” Сергій Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

“Чергова брехня Степанова, Радуцького, Ляшка, Жумаділова з приводу вакцини “Супутник V” та інших медичних імунобіологічних препаратів російського виробництва!

В Україні під час діагностики коронавірусної хвороби Covid-19 у 90% випадків використовуються ПЛР тест-системи російського виробництва.

Таких російських компаній, як “Вектор-Бест”, “ДНК-Технологія”, “Амплісенс”, “Хема” та ін.

Російські ПЛР тест-системи використовуються, як в приватній так і бюджетній сфері.

Навіть ПЛР тест-системи Харківської компанії “Астравір” виробляються на основі російських компонентів”, – написав він.

Кравченко підкреслив, що згідно з українським законодавством і вакцини, і діагностикуми є медичними імунобіологічними препаратами (імунобіопрепаратами).

“Виходить, одні імунобіопрепарати у Росії закуповувати і застосовувати в Україні можна, а інші не можна!! До чого я це написав?

Максим Степанов, Михайло Радуцький, Віктор Ляшко, Арсен Жумаділов – припиніть брехати українському народу!!!” – додав він.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com