Кравченко - Радуцькому, Степанову та Ляшку: Припиніть брехати, жодна вакцина проти Covid-19 не пройшла третій етап клінічних випробувань - Запоріжжя.Info

Кравченко – Радуцькому, Степанову та Ляшку: Припиніть брехати, жодна вакцина проти Covid-19 не пройшла третій етап клінічних випробувань

На сьогоднішній день в світі немає жодної вакцини від COVID-19, яка б пройшла третій етап клінічних випробувань. Тому представники МОЗ і влади, які заявляють, що закуповувати російську вакцину не можна через відсутність третьої фази випробувань – обманюють українців. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив голова Національної медичної палати України Сергій Кравченко.

Він нагадав, що технічний комітет з вакцин ВООЗ почав свою роботу ще в лютому 2020 року. Були визначені критерії до розробки проведення клінічних випробувань безпосередньо вакцин від Covid-19. І ВООЗ рекомендувала всім країнам перейти на просту екстрену реєстрацію вакцин.

“Комітет цей працює з лютого місяця безперервно, представника України там немає. Якби був представник – ми б знали про те, що всі вакцини, які зараз використовуються в світі, – а зареєстрованих вісім вакцин всього лише, – вони всі зареєстровані за процедурою екстреної реєстрації. І жодна з цих восьми вакцин досі остаточно не завершила третю фазу кінічних випробувань безпосередньо своїх вакцин. У тому числі і Пфайзер, і AstraZenec, і безпосередньо модерну, і чотири китайських вакцини. Тому я і звернув увагу на те, що не треба брехати людям. Всі вакцини, які на даний момент використовуються в світі , а їх вісім, – вони не завершили третю фазу клінічних випробувань”, – зазначив Кравченко.

Він також підкреслив, що Україна не отримає вакцини від коронавірусної інфекції в ті терміни, які заявлені владою.

“Ці препарати, ці вакцини не надійдуть на територію України через те, що ми дуже розраховували на вакцину кампанії Пфайзер і модерну, на те, що ми отримаємо її від всесвітньої ініціативи COVAX, яку ініціювала ООН, але ми вже знаємо, що Всесвітня ініціатива COVAX відчуває фінансовий дефіцит на 2021 рік у розмірі 20 млрд дол. Значить, у них немає ні вакцини, ні грошей. Тому в даному випадку нам звідти нічого не прийде в майбутньому році. Що стосується китайської вакцини – точно так само ми її не отримаємо найближчим часом, тому що нас в черговий раз обдурили, тому що договір на поставку китайської вакцини від компанії Синовак між собою підписали дві українські контори, ДП “Медичні закупівлі України” і ПрАТ “Лекфарм”. Я думаю, що компанія Синовак Китайська навіть не знає про те, що дві українські фірми між собою підписали договір на поставку їх вакцини”, – додав медик.

Він заявив, що в таких умовах відмовлятися від російської вакцини – це “безумство”.

“Я звернувся до міністра охорони здоров’я Степанова, голови Комітету Радуцького і головного державного санлікаря Ляшка. Я їх попросив: “припиніть брехати”. Давайте перестанемо брехати, виключимо політичні аспекти і почнемо займатися виключно реалізацією гуманітарної, соціальної місією, виходячи з професійних міркувань, виходячи з точки зору професійних міркувань. На даний момент єдина держава, єдиний науково-дослідний центр Гамалеї нам пропонує не просто вакцину, а технології. Розумієте, відмовлятися від таких пропозицій-це просто повне безумство. Російська вакцина Супутник V на даний момент за своєю імуногенності, ефективності та по застосуванню за схемою вакцинації – це вакцина номер один. Не тільки в Україні, розумієте. І не дарма всі провідні фармкомпанії світу і наукові дослідницькі центри якраз займаються розробкою векторних вакцин в даному випадку”, – додав Кравченко.

112.uaВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com