"Кожен із нас призначений для вічності": Геннадій Корбан вперше прокоментував загибель сина - Запоріжжя.Info

“Кожен із нас призначений для вічності”: Геннадій Корбан вперше прокоментував загибель сина

Корбан подякував усім за слова підтримки

Український бізнесмен і політик Геннадій Корбан вперше прокоментував загибель свого 16-річного сина Лева. Він подякував усім за слова підтримки і спробу розділити тягар втрати. Слова подяки він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Кожен із нас призначений для вічності. І кожен відчуває це до моменту, поки ми не усвідомлюємо, що немає вічності в цьому світі. Є тільки випадковість, яка то з’єднує, то розлучає людей, відриваючи їх один від одного. Без можливості іноді сказати декілька важливих слів, зробити декілька важливих справ або просто побути разом, пожити одним життям, бути щасливими разом. Тим, хто залишився, не легше від розуміння того, що той, хто пішов, уже в справжньому світі, де немає часу, немає невизначеного завтра, немає абсолютно ніякої необхідності ні в чому”, – написав Геннадій Корбан.

Нагадаємо, син Геннадія Корбана Лев Корбан загинув внаслідок ДТП неподалік від Дніпра. Відомо, що хлопець поїхав кататися на баггі зі своєю однокласницею, проте згодом зник та перестав виходити на зв’язок.

Пізніше правоохоронці виявили баггі на дні річки, а всередині було два трупи. За результатами розпізнання вдалося встановити, що загиблими є Лев Корбан і його однокласниця Юлія Васик. 

Загинув син Корбана

Загинув син Корбана
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com