Компенсацію від держави отримали лише 20 родин лікарів, які померли від Covid-19 – Запоріжжя Інфо

Компенсацію від держави отримали лише 20 родин лікарів, які померли від Covid-19

Компенсації від держави отримала лише 21 з 236 родин лікарів, які померли від коронавірусу

Компенсацію від держави отримала лише 21 з 236 родин лікарів, які померли від коронавірусу. Про це повідомляє Bihus.Info.

Станом на 12 листопада загалом відомо про 236 смертей медиків від Covid-19, яким вони інфікувалися на роботі. Зазначено, що спеціальна комісія, яка розслідує випадки смерті медичних працівників, встигла розглянути 112 випадків і лише у 34 визнала, що лікарі справді заразилися коронавірусом на роботі. Водночас максимальну гарантовану державою страхову виплату отримала лише 21 родина померлих медиків.

“Відповідно до отриманих журналістами відповідей на запити з 34 страхових випадків, пов’язаних з виробництвом, Фондом соцстраху проведено одноразові страхові виплати членам сімей померлих медпрацівників у 21 випадку у розмірі 1,57 млн грн на кожну сім’ю та у 22 випадках – по 210,2 тис. грн, у 4 випадках ще вирішується питання призначення виплат”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, влітку уряд ухвалив рішення про страхові виплати членам сімей померлих медпрацівників, які загинули через коронавірус. Кабмін затвердив суми виплат залежно від груп і того, чи працював померлий з інфікованим пацієнтом: І група інвалідності – 840 800 грн, II група інвалідності – 735 700 грн, III група інвалідності – 630 600 грн. Якщо ж лікар помер від коронавірусу, але не працював з інфікованими пацієнтами, його родина повинна отримати 210 тис. грн.

Також 18 листопада Фонд соціального страхування призначив довічні виплати для шести медиків після профзахворювання на Covid-19. Виплати здійснюватимуть щомісяця. Загальна сума страхових виплат, які фонд буде щомісяця здійснювати для зазначених медичних працівників, становить 46 тис. 245 грн. Окрім того, Фонд соцстраху призначив щомісячні страхові виплати, пов’язані із захворюванням на Covid-19, для двох медиків, у яких встановлено стійку втрату працездатності.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com