Кабмін вирішив обмежити ціну на газ: Стало відомо, якою буде вартість кубометра газу - Запоріжжя.Info

Кабмін вирішив обмежити ціну на газ: Стало відомо, якою буде вартість кубометра газу

Під час карантину ціна не перевищуватиме 6,99 грн за кубометр

Кабмін вирішив обмежити ціну газу для населення. Під час карантину вартість не перевищуватиме 6,99 грн за кубометр. Про це під час засідання уряду сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Запропонована ціна, яка встановиться, – 6,99 грн за кубометр”, – сказав Шмигаль.

Прем’єр-міністр також додав, що ця ціна буде дійсною для всіх побутових споживачів до кінця карантину або опалювального сезону. За його словами, на сьогодні це найнижча біржова ціна в Україні.

Він також зазначив, що ціни обмежуються у зв’язку з карантином, а також у зв’язку з різким і непомірним зростанням біржових цін на газ у зимові місяці.

У зв’язку з цим Шмигаль доручив Міністерству енергетики та іншим відомствам підготувати відповідний проект постанови Кабміну.

Нагадаємо, останніми днями у низці українських міст пройшли мітинги проти підвищення тарифів на газ і його транспортування. Протести проти підвищення тарифів на газ проходили в Полтаві, Херсоні, Запоріжжі, Вінницькій, Закарпатській та Львівській областях. Також раніше стало відомо, що 15 січня має відбутися загальноукраїнська акція протесту проти підвищення тарифів на газ.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com