Кабмін спростив порядок виплати субсидій щодо послуг ЖКГ – Запоріжжя Інфо

Кабмін спростив порядок виплати субсидій щодо послуг ЖКГ

Субсидії можуть отримати особи, які не мають доходів, а також громадяни, які, за законом, звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, але і не тільки вони

[media type=”picture” position=”1″]Кабмін удосконалив порядок надання житлових субсидій та пільг громадянам на оплату житлово-комунальних послуг. Про це повідомляє прес-служба міністерства соціальної політики України.

1. Право на субсидію отримали домогосподарства, у складі яких є особи, які офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україна не уклала договори про соціальне забезпечення, або перебувають за кордоном в період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

2. Надано право на отримання житлової субсидії на загальних підставах особам, які набули право власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема, шляхом спадкування, та особам, які не мають доходів і, відповідно до законодавства, звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (наразі житлова субсидія їм може призначатися лише за рішенням комісії).

3. Розширено перелік каналів інформаційної взаємодії між АТ “Ощадбанк” та одержувачами пільг та житлових субсидій шляхом використання месенджерів.

4. Встановлено порядок повернення надміру (помилково) виплачених громадянам пільг та житлових субсидій у грошовій безготівковій формі.

Нагадаємо, у березні у зв’язку із карантином Кабмін вирішив компенсувати по 300 грн субсидіантам, а безробітним – спростити субсидування з ЖКГ.

В вересні міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що у 2021 році кількість субсидіантів у країні зменшиться.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com