Кабмін скасував самоізоляцію для приїжджих при негативному тесті на Covid-19 і ввів тестування на антиген при в'їзді з Донбасу і Криму - Запоріжжя.Info

Кабмін скасував самоізоляцію для приїжджих при негативному тесті на Covid-19 і ввів тестування на антиген при в’їзді з Донбасу і Криму

Тест на антиген проходитимуть громадяни на КПВВ з окупованими територіями, якщо будуть підстави для самоізоляції

Кабінет міністрів дозволив припиняти самоізоляцію приїжджим з-за кордону у разі негативного тесту на Covid-19, а також передбачив можливість тестування на антиген для людей, які прибувають з тимчасово окупованих Донбасу та Криму. Про це йдеться у постанові уряду №9 від 5 січня 2021 року, опублікованій на сайті Кабміну.

“Самоізоляція, обсервація особи у зв’язку з перетином державного кордону припиняється у разі отримання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, проведеного після перетину державного кордону”, – йдеться у документі.

Аналогічні послаблення карантинних правил поширюються також і на громадян, які в’їжджають на підконтрольну уряду територію з окупованих Донецької, Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

Крім того, Кабмін передбачив створення пунктів тестування на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 на КПВВ з тимчасово окупованімі територіями Донбасу і Криму. Тест на антиген буде обов’язковий при наявності підстави для самоізоляції.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я планує проводити не менше 1 млн тестувань на місяць швидкими тестами на антиген до коронавірусної хвороби Covid-19.

Крім того, в МОЗ заявили про скорочення інкубаційного періоду Covid-19 в Україні.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com