“І людей би врятували і бюджет би наповнили”. Що думають українці про можливість виробництва вакцини від коронавірусу “Супутник V” в Україні – Запоріжжя Інфо

“І людей би врятували і бюджет би наповнили”. Що думають українці про можливість виробництва вакцини від коронавірусу “Супутник V” в Україні

Судячи з усього, чинна влада не розуміє головної вигоди від виробництва російської вакцини від коронавірусу. Адже, крім того, що українці отримають якісну вакцину за доступною ціною, державний бюджет отримає додаткові надходження від продажу вакцини на експорт. Так вважають пересічні українці, які поділилися своєю думкою в передачі “Чуємо кожного”.

Наші співгромадяни заявляють, що вони, не замислюючись, прищепилися б російською вакциною “Супутник V”, якби вона була доступна на території нашої країни.

“Звичайно, якби була російська вакцина, я б нею прищепилася, тому що час показав, що сусідня країна виготовляє якісні вакцини, вони проходять випробування за всіма параметрами, і у мене жодних побоювань немає”, – заявляє киянка.

“Якщо в Росії людей вакцинують і люди задоволені, то чому б не скористатися російською вакциною в Україні”, – дивується одесит.

“Звичайно, я б провакцинувалася російською вакциною. А що, американська буде краще? Не смішіть. Вся Європа давно використовує російські вакцини та сироватки. Це найкраще підтвердження якості препаратів”, – впевнена мешканка Торецька.

Відповідаючи на питання: “Як ви ставитеся до можливості закупівлі або виробництва російської вакцини від коронавірусу в Україні”, співгромадяни надали позитивну відповідь.

“Дуже позитивно. Головне, щоб вона була дієвою і люди перестали хворіти”, – зазначила киянка.

“Однозначно треба виробляти, треба рятувати українців”, – заявляє мешканка Торецька.

“Я дуже позитивно до цього ставлюся. Тим більше, що за якістю вакцина буде хорошою, а за ціною – явно дешевшою, ніж американська, наприклад”, – вважає мешканка Миколаєва.

“Президенту не завадило б нагадати, що він глава держави. Якщо він любить і поважає свій народ, у нас має розпочатися виробництво вакцини”, – заявляє пенсіонерка зі Слов’янська.

“Ви уявляєте, як це позитивно позначиться на нашій економіці, коли в період гострого попиту ми почнемо виробляти вакцину, і не тільки для своїх людей, а й на експорт? Від цього рішення виграє і Україна, тому що люди будуть вакциновані та бюджет отримає гроші від продажу вакцин”, – впевнена жителька Херсона.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com