Громадяни України повинні при собі мати негативний ПЛР-тест на Covid-19, щоб перетнути єгипетський кордон – Запоріжжя Інфо

Громадяни України повинні при собі мати негативний ПЛР-тест на Covid-19, щоб перетнути єгипетський кордон

Від початку грудня компетентні органи Єгипту посилили контроль за достовірністю сертифікатів ПЛР-тесту

Всі без виключення громадяни віком від 6 років, які перетинають єгипетський державний кордон, зобов’язані мати при собі сертифікат із негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не далі як за 72 години до прибуття. Про це повідомила прес-служба посольства України в Єгипті.

Поряд із тим у повідомленні зазначено, що від початку грудня компетентні органи Єгипту посилили контроль за достовірністю сертифікатів ПЛР-тестів, з якими іноземці прибувають на відпочинок до курортних міст.

Отже, сертифікат має відповідати таким вимогам:

– обов’язково містити точну дату та час здачі тесту особою;

– бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою в державі походження документу, та містити печатку лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код, що містить посилання на результат тесту на офіційному веб-сайті лабораторії;

– не має містити жодних виправлень, підчищень чи правок;

– містити інформацію про проведений вид тесту;
 
– у  сертифікаті має бути обов’язково зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR;
 
– має бути виданий англійською мовою;
 

– містити інформацію про особу, якій належить тест;
 

– не приймаються сертифікати, заповнені від руки.
 
Якщо ж у єгипетської сторони все-таки виникнуть сумніви щодо достовірності тесту, вона має право провести повторний ПЛР-тест вже на своїй землі. Туристів із позитивними результатами ПЛР-тестів, зроблених після прильоту в аеропортах курортних міст, буде розміщено (ізольовано) в окремих корпусах на території заброньованих ними готелів до моменту отримання негативного результату повторного тесту. Таким туристам заборонено полишати номери та вільно переміщатися територією готелю.
 
Нагадаємо, для українських туристів станом на 13 жовтня відкрито 58 країн. Так, українцям дозволено в’їзд до таких країн: Бразилія, Домініканська Республіка, Республіка Конго, Вірменія, Буркіна-Фасо, Того, Чад, Казахстан, Судан, Сьєрра-Леоне, Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Велика Британія, США, Єгипет, Туніс, Південна Корея, Ірак, Іран, Мексика, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Багамські острови, Словенія, ОАЕ, Ямайка, Камбоджа, Бурунді, Ліван, Ірландія, Антигуа і Барбуда, Коморські острови, Пакистан, Сейшельські острови, Болгарія, Мальдіви, Еквадор, Пуерто-Ріко, Сент-Люсія, Йорданія, Колумбія, Нігерія і Гана.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com