Господарський суд Одеської обл. відкрив провадження у справі про банкрутство футбольного клубу "Чорноморець" - Запоріжжя.Info

Господарський суд Одеської обл. відкрив провадження у справі про банкрутство футбольного клубу “Чорноморець”

Наступне судове засідання відбудеться 3 березня 2021 року

Господарський суд Одеської області відкрив провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства “Футбольний клуб “Чорноморець”. Про це повідомила прес-служба Господарського суду Одеської області. 

24 грудня 2020 року до Господарського суду Одеської області надійшла заява Приватного акціонерного товариства “Футбольний клуб “Чорноморець” (ПАТ “ФК “Чорноморець”) про відкриття провадження у справі про банкрутство”,- йдеться в повідомленні. 

У суді зазначили, що підставою для подання заяви стало рішення позачергових загальних зборів ПАТ “ФК “Чорноморець” від 21.12.2020р. на виконання вимог ч. 6 ст. 34 Кодексу України з процедур банкрутства у зв’язку зі збитковістю, неможливістю виконати грошові зобов’язання перед кредиторами та загрозою неплатоспроможності.

Тож 11 січня суд ухвалив: відкрити провадження у справі про банкрутство ПАТ “ФК “Чорноморець” за заявою боржника; запровадити мораторій на задоволення вимог кредиторів; запровадити процедуру розпорядження майном боржника; призначити розпорядника майна боржника.

Наступне судове засідання відбудеться 3 березня 2021 року об 11:00 у приміщенні Господарського суду Одеської області.

Нагадаємо, проблеми уЧорноморця” почалися понад п’ять років тому, після того як збанкрутував “Імексбанк”, який належить власнику клубу Леоніду Климову. Останнє стало наслідком афери: одразу після отримання рефінансування від Нацбанку з фінустанови було виведено величезні кошти (щонайменше 9 млрд грн) шляхом роздачі кредитів підконтрольним структурам. При цьому заставою виступало майно клубу: стадіон у парку ім. Шевченка та інші спортивні об’єкти
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com