Гомеопат і упорядник спритних схем Пасічник може розпоряджатися 15 млрд грн під час вакцинації, – ЗМІ – Запоріжжя Інфо

Гомеопат і упорядник спритних схем Пасічник може розпоряджатися 15 млрд грн під час вакцинації, – ЗМІ

Відомий в минулому пропагандист гомеопатії Михайло Пасічник може отримати контроль над розподілом 15 млрд гривень для вакцинації населення від коронавірусу. Крім причетності до гомеопатії, Пасічника також неодноразово звинувачували у розкраданні бюджетних коштів, невиплаті мільярдного кредиту держбанку і допуску на український аптечний ринок препаратів, що містять наркотичні речовини. Про це пише KP.ua.

“Як повідомляють джерела в Офісі президента, відповідальним за вакцинацію призначений Михайло Пасічник – радник глави ОП Андрія Єрмака. Він має відношення до лікарської справи вже кілька десятиліть і в медичних колах відомий дуже добре”, – пише KP.ua і розповідає, за рахунок чого Пасічник став відомим.

Перш за все, йдеться в матеріалі, свій слід у медицині Пасічник залишив як пропагандист і популяризатор гомеопатичних засобів. “Чогось кримінального в гомеопатії, зрозуміло, немає, – пише KP.ua. – Просто це – не ліки. За даними ВООЗ, за весь час існування гомеопатії так і не було доведено, що вона ефективна при лікуванні хоча б однієї не найскладнішою хвороби”.

Тим часом, саме на гомеопатії Пасічник розвинув власну мережу аптек “Фалбі”, зробивши її однією з найбільших в Україні. Для розвитку мережі він взяв кредит у державному Укрексімбанку на 40 млн доларів, який так і не віддав. До 2020 року його борг досяг 1 млрд гривень, але банку вдалося повернути лише 185 млн гривень, продавши заставлене майно “Фалбі”.

Крім цього, пише KP.ua, в 2014-2015 роках, коли Пасічник очолював Держлікслужбу, він видав дозвіл на імпорт в Україну індійського препарату “Кофекс”, який містить наркотичні речовини і є популярним серед наркоманів.

А в 2002-2003 роках, коли Пасічник також був головою Держлікслужби, його компанія “Фалбі” ставала переможцем багатьох тендерів МОЗ, продаючи державі препарати за цінами, що перевищують ринкові у п’ять разів.

“Як показує біографія Пасічника, Україна ризикує не тільки провалити медичну кампанію, але і втратити величезні суми грошей платників податків”, – пише KP.ua.

Раніше ЗМІ вже писали, що Пасічник на посаді глави Держлікслужби при формуванні Переліку лікарських засобів для закупівель за бюджетні кошти включав в цей Перелік тільки ті препарати, які продавалися в його аптеках “Фалбі”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com