Голобуцький: Нотаріус повідомив, що заплатив міністру юстиції Малюсьці $60 тис. за розв'язання свого питання - Запоріжжя.Info

Голобуцький: Нотаріус повідомив, що заплатив міністру юстиції Малюсьці $60 тис. за розв’язання свого питання

Приватний нотаріус Максим Юдін, який раніше фігурував у рейдерському захопленні 35 об’єктів столичної нерухомості, заплатив міністру юстиції Денису Малюському 60 тисяч доларів за захист його інтересів. Про це розповів сам Юдін, скріншот нині віддаленого повідомлення опублікувавши блогер Олексій Голобуцький.

Голобуцький повідомив: законні власники захопленої нерухомості звернулися до колегії Мін’юсту з розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Колегія встала на їхній бік і вирішила анулювати дії нотаріуса Юдіна. Однак міністр Малюська відмовився підписати це рішення. “Пояснення цьому банально просте-корупція. Виявляється, що Малюська вже закривав доступ до реєстру нерухомого майна Юдіну після того, як історія стала публічною наприкінці жовтня 2020 року. Але сам Юдін (!) публічно (!!!) заявив, що заніс Малюське за вирішення питання 60 000 доларів і не отримав ні рішення, ні грошей назад! Нотаріус прямо погрожував Малюському, що має докази передачі грошей, достатні для кримінального переслідування міністра”, — написав Голобуцький.

Він зазначив, що після публічних погроз поведінка міністра змінилася. За інформацією Голобуцького, він зібрав нараду з приводу передачі хабара, на якому показово відчитав підлеглих, проте після продовжив тягнути з підписанням рішення колегії і навіть повернув його на перегляд, що безпрецедентно. “Напевно, Малюська, як справжній бізнесмен, злякався публічних звинувачень у невиконанні зобов’язань за оплачені послуги? Якщо так, то тут він переплутав бізнес і державні інтереси. А Порушення державних інтересів за гроші-це корупція. Можливо, вже хороший привід зробити “запит від народу” до міністра юстиції: а зведіть, будь ласка, всі прорахунки вартості своїх послуг як міністра в одну табличку на Фейсбуці! Людям дуже потрібно! Це ж не дуже чесно, що одні нотаріуси можуть цими послугами користуватися, тому що орієнтуються у вартості, а інші – ні. Часи складні-думаю багато хто з поки не залучених нотаріусів був би готовий підзаробити на чужій нерухомості так, як це робить нотаріус Юдін”, — написав блогер.

Він також закликав директора НАБУ Артема Ситника звернути увагу на цей кейс: “тут все настільки шито білими нитками, що навіть ви впораєтеся”.

Нагадаємо, в жовтні 2020 року адвокат Тетяна Козаченко детально розповіла про схему з рейдерського захоплення нерухомості в Києві. Тоді адвокат заявила: за допомогою махінацій з держреєстрами злочинна група вже захопила 35 об’єктів нерухомості в Києві.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com