"Газ за ціною золота": На Закарпатті люди мітингують проти підвищення тарифів на газ - Запоріжжя.Info

“Газ за ціною золота”: На Закарпатті люди мітингують проти підвищення тарифів на газ

Протестувальники не розуміють чому повинні платити за транспортування газу, адже вони самі встановлювали труби


У Закарпатській області понад сто людей зібралося під управлінням Виноградівського відділу “Закарпатгазу”. Вони мітингують проти підвищення тарифів на газ і плати за транспортування газу. Про це повідомила кореспондент в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Протести тривають. Тут зараз під управлінням газу зібралося понад 100 осіб. Люди незадоволені цінами на газ, тим, що повинні платити за транспортування газу, тому що не розуміють, чому повинні платити, адже самі встановлювали труби і для них ця ціна повністю не виправдана”, – повідомила кореспондент.

Зазначається, що під будівлю люди прийшли з гаслами “Газ за ціною золота” і “Тарифний геноцид”. Кажуть, що це своєрідний крик душі до влади і заявляють про те, що будуть писати звернення, щоб все-таки почули їхні вимоги.

Нагадаємо, 10 січня, у Полтаві вийшли на протест жителі міста через підвищення тарифів на газ. Наступного дня, 11 січня, у Полтаві місцеві жителі, біля будівлі обласного СБУ, перекрили одну з головних вулиць.

Також 11 січня протести проти підвищення тарифів на газ проходили в Херсоні, Вінницькій та Львівській областях.

У Херсоні на акцію протесту вийшли близько 100 осіб. Мітингувальники запевняють, що змушені були вийти на акцію протесту, бо бояться отримувати нові платіжки за опалення, адже попередні ледве могли платити.

У Вінницькій області активісти перекрили міжнародну трасу в місті Жмеринка.

А у Львівській області кілька десятків городян зібралися під будівлею “Львівоблгазу”. Вони вимагали знизити завищені урядом ціни на газопостачання.

Додамо, вчора стало відомо, що цього тижня 15 січня має відбутися загальноукраїнська акція протесту проти підвищення тарифів на газ.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com