ФОПи під ВР вимагають дозволити їм працювати в період посиленого карантину та скасувати РРО – Запоріжжя Інфо

ФОПи під ВР вимагають дозволити їм працювати в період посиленого карантину та скасувати РРО

Наразі рух вулицею Хрещатик у бік Європейської площі заблоковано

У Києві, біля Верховної Ради, українські підприємці продовжують протестувати проти посиленого карантину та запровадження касових апаратів.

Головні вимоги мітингувальників:

1. Терміново розглянути та ухвалити законопроекти № 3993 та № 3853-1(2) (розроблені з урахуванням законопроектів №2644, 2645);

  1. Створити при президентові України постійний консультативно-дорадчий орган, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні.
  2. Всі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, повинні вноситись виключно після їх обговорення з представниками мікробізнесу та ґрунтовного прогнозування їхніх наслідків.
  3. Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України відповідно до стандартів ЄС для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції.
  4. Запровадити мораторій на перевірки мікробізнесу усіма контролювальними органами до завершення реформи Державної податкової та Державної митної служб України відповідно до стандартів ЄС.
  5. Запровадити мораторій на усі види перевірок усіма контролювальними органами до моменту зняття обмежень, запроваджених законодавчою та виконавчою владою під час наявної загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні, дії надзвичайного стану чи карантину.
  6. Ухвалювати зважені рішення стосовно карантину в умовах ймовірної загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні (Covid-19) та вжити усіх заходів для дотримання конституційних прав та свобод і не допустити обмеження діяльності малого та мікробізнесу, забезпечивши рівні можливості для всього бізнесу без винятків.

Зазначається, що цей мітинг є наймасштабнішим з усіх, які проводили підприємці. Самі ФОПи називають його “податковим Майданом”.

Наразі рух вулицею Хрещатик у бік Європейської площі заблоковано.

Правоохоронці попереджають водіїв, що у зв’язку з проведенням масових заходів на вулиці Хрещатик рух тимчасово обмежено. Також ускладнення руху може бути на вулицях Грушевського та Шовковичній.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com