ФОП, які продовжують протестувати на Майдані Незалежності, розповіли про свої вимоги та анонсували масштабну акцію – Запоріжжя Інфо

ФОП, які продовжують протестувати на Майдані Незалежності, розповіли про свої вимоги та анонсували масштабну акцію

Підприємці вимагають ухвалення законопроектів 3853-1, 3853-2 і 3993, які вже пройшли розгляд у комітеті та за які повинна ВР проголосувати


Підприємці, які продовжують протестувати на Майдані Незалежності, вимагають ухвалення законопроектів 3853-1, 3853-2 і 3993 й анонсували масштабну акцію протесту. Про це повідомила співорганізатор руху SaveФОП Олена Пруднікова в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“У нас одна єдина вимога – це ухвалення 3853-1 і 3853-2, 3993. Це три законопроекти, які вже пройшли розгляд у комітеті і за які має ВР проголосувати”, – сказала Пруднікова.

Співорганізатор руху SaveФОП зазначила, що за ці законопроекти було зібрано понад 25 тис. підписів. А у Верховній Раді зібрано 150 підписів народних депутатів за те, щоб розглянути ці законопроекти.

“Тому на завтра у нас анонсовано масштабну акцію, їдуть підприємці з усієї України на 13:00”, – заявила Олена Пруднікова.

Нагадаємо, підприємці з усієї України продовжують акцію протесту на Майдані Незалежності. Головні вимоги до влади залишаються незмінними: скасування касових апаратів і право на працю під час локдауна.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com