Facebook заблокував десятки акаунтів, пов'язаних з "Європейською солідарністю" - Запоріжжя.Info

Facebook заблокував десятки акаунтів, пов’язаних з “Європейською солідарністю”

Підставою для видалення профілів та акаунтів стала “скоординована неправдива (неаутентична) поведінка”

Соціальна мережа Facebook видалила десятки акаунтів, пов’язаних з українською партією “Європейська солідарність”, а також з організацією “Справа громад”. Про це йдеться у звіті компанії.

“Ми видалили 27 облікових записів Facebook, 37 сторінок, 21 групу і 13 облікових записів Instagram, які створено в Україні та які зорієнтовані на внутрішню аудиторію. Наше розслідування виявило зв’язки з особами, пов’язаними як із партією “Європейська солідарність”, так і з українською неурядовою організацією “Справа громад”, – йдеться в повідомленні.

Підставою для видалення профілів та акаунтів стала “скоординована неправдива (неаутентична) поведінка”, додали в компанії. 

Зазначено, що за допомогою фейкових акаунтів поширювали контент з офіційних сторінок політичних партій та політиків, ставили лайки та залишали коментарі під постами інших людей.

“Ця мережа розміщувала повідомлення українською та російською мовами про новини та політику в Україні, зокрема коментарі на підтримку “Європейської солідарності” та її кандидатів, неурядової громадської організації “Справа громад”, колишнього президента Порошенка та критику на адресу президента Зеленського”, – йдеться у звіті.

Додамо, що коментарів на офіційній сторінці “Європейської солідарності” в Facebook і на офіційному сайті поки що з цього приводу немає. На сторінці ГО “Справа громад” у Facebook у відповідь з’явилася заява, в якій організація “спростовує безпідставні звинувачення в будь-яких “скоординованих зусиллях для маніпулювання громадськими дискусіями з стратегічною метою”. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com