Директор фінансового сервісу ШвидкоГроші розповів, як змінилася поведінка й уподобання клієнтів у 2020 році - Запоріжжя.Info

Директор фінансового сервісу ШвидкоГроші розповів, як змінилася поведінка й уподобання клієнтів у 2020 році

2020 року змінилася мета, з якою клієнти брали гроші у фінансових компаніях. Наприклад, серед найперших потреб опинилася купівля ліків.

Про це заявив директор фінансового сервісу ШвидкоГроші Олександр Холод.

Крім того, за його словами, через невизначеність щодо своїх доходів люди часто відмовляються від кредитування, тому що розуміють: повертати борги може бути ні з чого.

“Восени ми бачили сильне зниження споживчого попиту. Усе почало відновлюватися тільки у грудні. Але видихати ще рано. Найімовірніше, у січні-лютому настрої щодо споживчого попиту знову будуть низькими. Це свідчить про те, що економіка буде не в дуже доброму стані. До того ж немає гарантії, що індекс споживчих настроїв покращитися 2021 року”, — пояснив Олександр Холод.

Він додав, що коронавірусна криза не вплинула на суми, які українці беруть у борг, але вплинула на кількість людей, які звертаються до кредитних організацій.

“На середній чек більше впливає інфляція і курс долара, який за рік зріс на 15%. Оптимізму додає підвищення мінімальної заробітної плати до 6 тисяч”, — наголосив Олександр Холод.

Крім того, змінилися відносини компанії і постійних клієнтів: по-перше, таких стало більше, по-друге, саме вони є максимально відповідальними позичальниками. Для них ШвидкоГроші пропонує лояльніші умови — миттєве схвалення, менші відсотки і більші суми.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com