Додому до України з РФ повернеться політичний в'язень Олександр Шумков, - Денісова - Запоріжжя.Info

Додому до України з РФ повернеться політичний в’язень Олександр Шумков, – Денісова

Шумков буде звільнений з російської колонії в Тверській області 24 грудня, в Україну його супроводжуватиме консул


Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова заявила, що український політичний в’язень Олександр Шумков через два дні повинен повернутися додому, в Україну. Про це Денісова розповіла під час zoom-конференціїі правозахисників під назвою “Депутате, допоможи бранцям Кремля!”.

“24 грудня поточного року буде звільнений Шумков Олександр, який відбуває покарання в РФ, в Тверській області. Ми вже домовилися, що його зустрічатиме консул”, – заявила Денісова.

Вона зазначила, що з боку РФ немає жодних заперечень щодо його українського громадянства. За словами Денісової, Шумкова переведуть на тимчасове утримання, і потім потрібно буде багато зробити, щоб повернути його додому, до Одеси.

“Тому нам всім потрібно говорити про те, щоб Шумкова вони там не затримували, і відпустили його, щоб консул супроводив його до України”, – додала омбудсмен.

Вона також нагадала, що зараз з політичних мотивів РФ переслідує 130 українських громадян. Вони є батьками 186 неповнолітніх дітей.

Денісова також повідомила, що отримала відповідь від Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової про можливість відвідати українських політв’язнів.

Нагадаємо, що 4 грудня 2018 року в Росії суд засудив колишнього охоронця екс-лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша Олександра Шумкова до 4 років колонії загального режиму за нібито “організацію екстремістської діяльності”.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com