"Діють, як вороги народу". Українці розповіли про своє ставлення до відмови влади виробляти вакцину "Супутник V" на території країни - Запоріжжя.Info

“Діють, як вороги народу”. Українці розповіли про своє ставлення до відмови влади виробляти вакцину “Супутник V” на території країни

Українська влада переможно рапортує про те, що в країні скоро з’явиться китайська вакцина від коронавірусу. Правда, за оцінками експертів, її ефективність досягає трохи більше 50%. Тобто, жоден українець, прищепившись саме цією вакциною, не буде впевнений, чи дійсно вона допоможе від коронавірусу. А її вартість – в рази вище, ніж російської вакцини, чия ефективність – 92%. Наші співгромадяни щиро дивуються, чому влада витратить десятки мільйонів доларів на препарати сумнівної якості, замість того, щоб закупити дійсно якісну вакцину. Своєю думкою вони поділилися в передачі “Чуємо кожного”.

Відповідаючи на запитання: “Як ви ставитеся до можливої підпільної вакцинації українських депутатів і топ-чиновників”, люди вкрай обурювалися, оскільки, на їхню думку, це в черговий раз доводить: влада не думає про свій народ.

“Влада, звичайно, може дістати вакцину для себе і своїх рідних. А на народ їм наплювати вже давно. Собі вони явно закупили хорошу вакцину, а народу – аби що”, – говорить миколаївська пенсіонерка.

“Просто огидно від усього цього. В черговий раз розумієш: не подбаєш про себе сам – ніхто не подбає. Навпаки, таке враження, що вони намагаються нас дотиснути, особливо пенсіонерів”, – додає мешканка Краматорська.

На думку наших співгромадян, відмовляючись від виробництва вакцини “Супутник V” на території України, влада діє у власних інтересах, а не людей.

“Діють, просто як вороги народу, йдуть проти волі своїх громадян. У Конституції записано, що ми маємо право на здоров’я, на безкоштовну медицину, а вони просто ці статті порушують”, – обурюється мешканка Маріуполя. 

“Жахливо ставлюся до такого рішення. Це неправильно по відношенню до нас, простим людям. Що це за нехлюйство? Вони не роблять того, для чого були обрані: не думають про свій народ. Ми заслуговуємо на те, щоб мати право вибору вакцини, з якої б вона країни не була”, – вторить їй мешканка Краматорська.

“Верхівка не думає про нас, не думає про свій народ. Вона показує, що їй все одно. Інші країни не дивляться на те, звідки вакцина: з Росії чи не з Росії. Вони турбуються за здоров’я своїх людей”, – впевнена харків’янка.

“Наша влада не перебирає ніякими вакцинами. Знаєте чому? Тому, що вона взагалі не займається цією темою. Влада себе чудово почуває, відпочиваючи зараз у Буковелях, на Мальдівах та інших курортах”, – обурюється харків’янин.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com