Держекоінспекція розрахувала майже 640 млн грн збитків протягом минулого тижня – Запоріжжя Інфо

Держекоінспекція розрахувала майже 640 млн грн збитків протягом минулого тижня

Найрезонанснішим порушенням природоохоронного законодавства стало самовільне видобування піску, яке здійснювало фермерське господарство “Черкашино” у Харківській області

У період з 18 по 24 грудня збитки, завдані довкіллю, сягнули 639 млн 749 тис. грн. Про це повідомила прес-служба Держекоінспекції. 

“Найрезонанснішим порушенням природоохоронного законодавства стало самовільне видобування піску, яке здійснювало фермерське господарство “Черкашино” у Харківській області. Держекоінспекція розрахувала 612,2 млн грн збитків, які господарство зобов’язане відшкодувати державі у добровільному чи судовому порядку. Наразі матеріали цієї справи скеровані до слідчого управління ГУ Національної поліції Харківської області для з’ясування всіх обставин”, – розповів очільник Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

Також ще один факт незаконного видобутку піску було зафіксовано у Рівненській області. Збитки від цього порушення склали 24,3 млн грн. Оскільки осіб, які добували копалину, встановлено не було, Держекоінспекція звернулась до ГУ Нацполіції Рівненщини для пошуку порушників.

Загалом територіальні органи Держекоінспекції здійснили 529 перевірок та склали 549 адміністративних протоколів на порушників.

Нагадаємо, 21 грудня повідомлялося, що у Чернігівській області на території лісгоспу браконьєри зрубали 877 молодих сосен на півмільйона гривень. За фактом незаконного вирубування дерев складено протокол. Розмір заподіяної шкоди лісовому господарству становить понад 455 тис. грн. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com