Держекоінспекція нарахувала у період новорічних свят 2,6 млн грн збитків за порушення природоохоронного законодавства - Запоріжжя.Info

Держекоінспекція нарахувала у період новорічних свят 2,6 млн грн збитків за порушення природоохоронного законодавства

Найбільш резонансний випадок у цей період трапився у Тернопільській області

Держекоінспекція (ДЕІ) у період новорічних свят з кінця 2020 – до початку 2021 року нарахувала 2,6 мільйона гривень за порушення природоохоронного законодавства. Про це повідомила прес-служба відомства.

“З 24 грудня 2020 року по 6 січня 2021 року ДЕІ провела 347 перевірок, за результатами яких складено 453 протоколи про адміністративні правопорушення”, – зазначив голова Держекоінспекції.

У повідомленні також зазначено, що найбільш резонансний випадок протягом цього періоду трапився у Тернопільській області. 

За словами очільника ДЕІ Андрія Мальованого, інспекція здійснила розрахунок збитків на суму 771 тисячу гривень за незаконну вирубку дерев на території Кременецького районного комунального лісогосподарського підприємства “Кремліс”.

Осіб, причетних до вирубки лісу, встановити не вдалося. Тож Держекоінспекція звернулася до слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань з вимогою знайти порушників та притягнути їх до відповідальності.

Нагадаємо, з січня по листопад 2020 року Держекоінспекція нарахувала 1,4 мільярда гривень збитків за порушення природоохоронного законодавства. Найбільше “антирекордів” з екологічних порушень встановила Харківська область. Також у “лідерах” за обсягом збитків та кількістю перевірок Київська та Кіровоградська області.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com