День Святого Миколая: що не можна дарувати дітям і чому – Запоріжжя Інфо

День Святого Миколая: що не можна дарувати дітям і чому

День Святого Миколая християни східного обряду в усьому світі традиційно відзначають 19 грудня. Це велике свято також дуже люблять діти через добру традицію знаходити вранці подарунки під подушкою, в шкарпетках або у взутті.

Батьки заздалегідь готуються до Дня Миколая й обмірковують, які краще підготувати презенти для своїх малюків, щоб влаштувати дітям справжнє диво і не дай Боже не зіпсувати святковий настрій.

Як свідчать легенди, Микола Чудотворець залишає слухняним діткам подарунки та солодощі, а шкодникам – прутик чи шматочок вугілля. Так святитель заохочує малят до добрих справ і вчинків, обдаровуючи за хорошу поведінку.

Для мам і тат, які планують приміряти на себе роль Миколи Угодника і тихенько в ніч проти 19 грудня залишити презент своїм дітям, є певні рекомендації, що не слід дарувати на День Миколая.

День Святого Миколая: що не можна дарувати дітям і чому

Які подарунки на Миколая не потрібно дарувати дітям

  • Оскільки це свято вважають сімейним, не бажано вибирати подарунок, який зможе відтягти дитину від батьків і захопити усю увагу, не порушить сімейну єдність – тому модні гаджети дарувати не радять.
  • Святий єпископ міста Миру в Малій Азії, який жив у III столітті – був знаменитий своєю щедрістю і допомогою бідним і малозабезпеченим, тому часто акцент в подарунках роблять на певну скромність. Так, для габаритних подарунків може відмінно підійти інше свято (наприклад – Новий рік), але не День Миколая.
  • Також настійно не радять дарувати дітям у день пам’яті святого військові іграшки чи іграшкову зброю.
  • Іграшки з маленькими гострими деталями, які малята можуть проковтнути або поранитися ними, не слід дарувати взагалі до досягнення більш старшого віку.
  • Не рекомендують дарувати дітям коштовності та гроші, адже Микола Чудотворець все своє багатство роздавав біднякам і людям в серйозній скруті. Так, навпаки можна вибрати для дитини набір для творчості та заохочувати до створення добрих веселих святкових листівок з теплими побажаннями. Адже такі гарні вчинки – вже початок підготовки та збирання “балів” до наступного Дня святого Миколая.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com