Covid-19 не лікується лайками у Facebook: Степанов відповів мерам на заклик відновити навчання для молодших класів - Запоріжжя.Info

Covid-19 не лікується лайками у Facebook: Степанов відповів мерам на заклик відновити навчання для молодших класів

За словами глави МОЗ, в Україні зросла кількість дітей, які переносять коронавірус із симптомами, тому відновлювати навчальний процес до кінця локдауну є ризиком

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів, що від початку грудня в країні зросла кількість дітей, які заразилися коронавірусом. За його словами, діти почали переносити хворобу із симптомами, і відновлювати навчальний процес до кінця локдауну є ризиком. Про це Степанов розказав під час брифінгу.

“За весь час пандемії в Україні захворіло 62 333 дитини. При цьому в листопаді цей показник становив 3,1% від загальної кількості хворих. А в грудні відсоток дітей, які захворіли на Covid-19, зріс аж до 5,9%. Covid частіше вражає наших дітей. Вони почали частіше хворіти, і хворіти з проявом симптомів”, – сказав Степанов.

Міністр зазначив, що відновлення навчального процесу для молодших класів може спричинити зростання інфікування через перехресне зараження дітей. Також, за його словами, більшість випадків зараження серед дітей проявляється безсимптомно, і не допустити поширення в колективах буде нереально.

Раніше столична влада звернулася до уряду із проханням відновити навчальний процес для молодших класів.

Голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що діти до 10 років повинні почати ходити до школи, позаяк вони не є рушійною силою епідпроцесу і хворіють дуже мало.

Нагадаємо, в Україні на сьогодні діє локдаун, який уряд запровадив з 8 по 24 січня 2021 року. Через посилення карантину школярі після закінчення зимових канікул перейшли на дистанційну форму навчання. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com