Чи готова Україна до послаблення карантину – у МОЗ дали невтішний прогноз – Запоріжжя Інфо

Чи готова Україна до послаблення карантину – у МОЗ дали невтішний прогноз

У Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що 11 областей країни не готові до нового етапу послаблення карантину, який повинен початися в п’ятницю, 22 травня. Так, серед областей, які не готові послаблювати карантин, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька та Закарпатська, а також Київ і Київська область.

Епідеміологічна ситуація в цих областях не дозволяє послабити обмеження і, серед іншого, ставить під загрозу відновлення роботи громадського транспорту, проведення спортивних змагань, відкриття готелів та дитсадків. Вже відомо, що Рівненська і Київська області вже відмовилися послаблювати карантин з 22 травня. 20 р.

Варто зазначити, що рішення про послаблення або скасування карантину схвалюють комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) в регіонах. Варто також нагадати, що з 22 травня по 22 червня в Україні запровадили так званий адаптивний карантин. Він передбачає посилення обмежувальних заходів в окремих регіонах у разі погіршення епідеміологічної ситуації.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com