Через смерть Кернеса в Харкові оголошено триденну жалобу – Запоріжжя Інфо

Через смерть Кернеса в Харкові оголошено триденну жалобу

Цими днями буде приспущено Державний Прапор України та прапори міста Харкова

Через смерть харківського міського голови Геннадія Кернеса у місті оголошено триденну жалобу. Відповідне розпорядження підписав секретар міської ради Ігор Терехов. 

Цими днями буде приспущено Державний Прапор України та прапори міста Харкова на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях. 

Також скасовуються всі розважально-концертні заходи та спортивні змагання. 
 

Як повідомлялося, у четвер, 17 грудня, в німецькій клініці “Шаріте” через наслідки коронавірусної хвороби на 62-му році життя помер мер Харкова Геннадій Кернес.
 

 

 
Нагадаємо, Кернеса 10 вересня госпіталізували в 17-ту міську лікарню. Проте в ніч на 17 вересня Кернеса транспортували спеціалізованим літаком із Харкова до Берліна на лікування в клініку “Шаріте”. 2 жовтня бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс повідомив, що Кернес отримав негативний тест на Covid-19. 5 листопада перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов пообіцяв, що Кернес повернеться в місто до 20 грудня й особисто проведе сесію нової міськради. Однак 11 грудня у Геннадія Кернеса відмовили нирки. Він перебував на гемодіалізі.
 
 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com