Бортник про мітинг віруючих під стінами Офісу генпрокурора: На нашій території створено екзархат, який знаходиться під зовнішнім управлінням – Запоріжжя Інфо

Бортник про мітинг віруючих під стінами Офісу генпрокурора: На нашій території створено екзархат, який знаходиться під зовнішнім управлінням

Політолог Руслан Бортник прокоментував мітинг, який влаштували українські віруючі під стінами офісу генпрокурора, і заявив, що в Україні має намір розпалюється релігійна ворожнеча. Про це він повідомив в ефірі телеканалу NewsOne.

Політолог підтримав українських віруючих і зазначив, що п’ятий президент України Петро Порошенко після звернення до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням визнати автокефалію Української церкви, фактично підпорядкував українську церкву Константинополю.

“Я вважаю, що потрібно поважати права всіх віруючих. Вони мають право вибирати молитися так, як вони хочуть. Але справа в тому, що на нашій території фактично створений екзархат, який знаходиться під зовнішнім управлінням. Мається на увазі величезне майно, храми, які безпосередньо буде передані Константинопольському патріарху… Він сьогодні повністю контролює ПЦУ”, – резюмував Руслан Бортник.

Він вважає, що права віруючих порушуються, так як за людей вибирають, в яку церкву їм ходити.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com