Безпечний випускний – Комаровський вселив надію у школярів, а батькам додав клопоту – Запоріжжя Інфо

Безпечний випускний – Комаровський вселив надію у школярів, а батькам додав клопоту

Тисячі українських школярів через карантин цьогоріч можуть залишитись без випускних. Цього моменту вони чекали 11 років, але свята може не відбутись. Все може пройти просто – без розкішних суконь і зачісок, без костюмів і блискучих туфель. Відомий український лікар педіатр Євген Комаровський вже відреагував на цю заяву і вказав на ряд важливих умов.

Доктор Комаровський висловив свою думку про доцільність проведення випускних вечорів у школах і дасть поради, як мінімізувати ризики при проведенні багатолюдних святкувань в період епідемії. За його словами, держава має два варіанти – дозволити, або заборонити. Відео розмови опубліковано на YouTube-каналі педіатра.

Доктор зазначає, що ніхто не хоче брати на себе такої відповідальності. Адже великі скупчення народу при коронавірусі – прямий спосіб масштабних спалахів хвороби.

“Є лише два варіанти – перши – заборонити, другий – не одобрити, а дозволити робити, що хочуть. Тобто перекласти відповідальність на школу і батьків. У ХХІ столітті люди повинні розуміти цінність свого здоров’я і нести за нього відповідальність”, – емоційно висловився Комаровський.

За словами Комаровського, завдання держави не забороняти, а дати людям поради, як мінімізувати ризики на випускному, в перукарні чи супермаркеті.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.



ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com