Без допомоги доньки я б не вижила: У Маріуполі пенсіонери скаржаться на високі тарифи за комунальні платежі - Запоріжжя.Info

Без допомоги доньки я б не вижила: У Маріуполі пенсіонери скаржаться на високі тарифи за комунальні платежі

Пенсіонери запевняють, що у них навіть не вистачає пенсії аби заплатити комунальні платежі

У Маріуполі пенсіонери скаржаться на те, що у них навіть не вистачає пенсії аби заплатити комунальні платежі. І це вже не говорячи про їжу, одяг та ліки. Про це повідомив кореспондент “112 Україна”.

У мене пенсія 1905 грн. Мені, правда, налічують субсидію, 2300 грн за грудень я отримала. Якби не було субсидії і допомоги дитини, я не змогла б вижити, тому що у мене діабет 2го типу, у мене багато грошей йде на ліки. Транспортування газу це взагалі божевільна сума, звідки вони її беруть я не знаю”, – розповіда пенсіонерка з Маріуполя Тамара Лободина.

За словами жінки після сплати комуналки вона може дозволити купити собі хіба лише носову хусточку. Пенсіонерка запевняє, що якби не фінансова допомога доньки, вона взагалі не вижила. Проте хоч за комуналку жінка і платить захмарні гроші, але в будинку немає необхідного тепла. Максимальна температура в оселі сягає 16 градусів тепла.

112.ua

Нагадаємо, у Маріуполі вчора, 12 січня, пройшла акція протесту проти підвищення тарифів на комунальні платежі. Мітинг відбувся середмісті Маріуполя. На акцію протесту вийшли декілька десятків місцевих жителів. Вони склали колективну заяву до міськради. Їхня головна вимога – зменшення тарифів на комунальні послуги. Також вони вимагають, щоб ціноутворення було прозорим.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com