Аварія на газопроводі у Полтавській обл.: Факельне горіння вже припинилося - Запоріжжя.Info

Аварія на газопроводі у Полтавській обл.: Факельне горіння вже припинилося

Жертв та постраждалих немає

Факельне горіння під Лубнами Полтавської області, де внаслідок розгерметизації магістрального газопроводу “Уренгой-Помари-Ужгород” стався вибух, вже не спостерігається. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДержНС).

Жертв та постраждалих немає.

Зазначається, що унаслідок відключення ГРС “Вишневе”, припинено газопостачання 17 населених пунктів Лубенського району: Лазірки, Новооржицьке, Райозеро, Тарасенкове, Вишневе, Яблуневе, Воронинці, Черевки, Хорошки, Нове, Загребельне, Тимки, Пилиповичі, Несено-Іржавець, Полуніївка, Козаче.

“Метеорологічним відділенням АРЗ СП, з метою виявлення в повітрі небезпечних речовин у населених пунктах (с. Халепці, с. Калайдинці, с. Лушникитас. Клепачі), проводились заміри повітря за допомогою газоаналізаторів. Перевищення ГДК небезпечних речовин не виявлено”, – додали в ДержНС.

До проведення робіт щодо відновлення газопостачання залучено 21 чоловік та 4 одиниці техніки.

Всього до робіт залучено 71 чоловік та 15 одиниць техніки, з них від ДержНС  – 45 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки.

Нагадаємо, що 9 січня ввечері в Полтавській області в місті Лубни стався вибух на магістральному газопроводі Уренгой – Помари – Ужгород, який обслуговував Оператор газотранспортної система України кртрансгаз). 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com