Активісти продовжують протести під Мінрегіоном проти корупційних схем ДАБІ – Запоріжжя Інфо

Активісти продовжують протести під Мінрегіоном проти корупційних схем ДАБІ

Під стінами Міністерства розвитку громад і територій України 22 грудня знову зібралися небайдужі кияни з надією поспілкуватися з главою відомства Олексієм Чернишовим. Однак міністр знову проігнорував громадян, повідомляє кореспондент “Єдності” з місця подій.

ЗМІ нагадує, що 19 грудня за вказівкою міністра наметове містечко активістів біля Мінрегіону згорнули, тому сьогодні вони знову встановили намети. На них зображено “фігурантів корупційних схем ДАБІ” Олену Шуляк, Олексія Чернишова, Ірину Король, Олексія Кудрявцева, Андрія Клочка та Олександра Сергієнка. На будівлі міністерства також з’явилися наклейки з написами: “Я, Чернишов Олексій, дах корупції в ДАБК”.

Крім того, незалежний експерт з державного управління в галузі містобудування Віктор Гліба провів прес-конференцію з “портретом” Чернишова біля головного входу до будівлі.

“Чернишов відповідає за той безлад, який відбувається в будівництві. Мені не потрібні заступники, я поспілкуюся з ним у такий спосіб, якщо він не реагує на людей і протягом трьох тижнів ігнорує наші прохання відзвітувати про результати роботи на посаді міністра за 9 місяців! До речі, сьогодні поліцейські знову вкрали наше обладнання для протесту. Я – громадський діяч, я – експерт, і приїхав сьогодні сюди, щоб на тлі банера провести першу зимову конференцію просто неба. Але якщо поліція не дає мені провести таку елементарну річ, то у мене виникають сумніви в доцільності діалогу з владою”, – підкреслив він.

За словами керівника ГО “Стоп свавіллю” Сергія Северина, сьогодні вночі посадовці ДАБК видали дозвіл на незаконне будівництво багатоповерхівки.

“Сьогодні близько 12-ї ночі корупціонери ДАБІ видали дозвіл на будівництво якогось духовного благодійного храму в зеленій зоні на Жмаченка, 20, який чомусь вмає вигляд багатоповерхової будівлі на 46 000 квадратних метрів! Забудовником виступає компанія “Інтеграл Буд”. Попри те, що депутати минулого скликання розірвали договір оренди із забудовником, Кличко його навмисно не підписав – і так за мовчазною згодою земельна ділянка залишилася за забудовником. Це попри те, що неодноразово проводилися акції протесту за участю місцевих жителів і депутатів щодо цієї ситуації. Але нічого не спрацювало, корупція і гроші зробили свою справу!” – розповів Северин.

Нагадаємо, акція протесту громадських активістів та фахівців галузі проти корупційних схем у будівництві триває вже протягом трьох тижнів. Ці схеми, за їхніми словами, діють під патронатом міністра розвитку громад і територій. Громадський рух “Штаб опору незаконним будівництвам” трьома зверненнями висунув вимоги і пропозиції до міністра, але керівництво Мінрегіону не дало жодної відповіді за 22 дні протесту.

Активісти зверталися до Олексія Чернишова з проханням відзвітувати про реформи за останні 9 місяців його роботи, терміново реформувати “Мінразгромтериторій” у справжній регулятор містобудівної галузі, вжити термінових заходів для відновлення державного нагляду та контролю, припинення неконтрольованого самовільного будівництва, наведення ладу в ДАБК тощо.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com