55% українців виступили за початок виробництва російської вакцини “Супутник V” в Україні, – соцопитування – Запоріжжя Інфо

55% українців виступили за початок виробництва російської вакцини “Супутник V” в Україні, – соцопитування

Більше ніж половина українців підтримують ідею виробництва російської вакцини “Супутник V” на території України.

Про це йдеться в опитуванні громадської думки, проведеного компанією RTS (“Роботизовані телесистеми”) з 12 по 15 грудня 2020 року.

Українцям поставили запитання: “Чи потрібно скористатися можливістю отримання технології для виробництва вакцини проти коронавірусу “Супутник V” в Україні, що створить можливості для контролю за виробництвом і якістю вакцини, створення додаткових робочих місць і збільшення надходжень до державного бюджету?

Більше ніж половина українців, а саме 55,2%, підтримали таку ідею, відповівши: “Так, необхідно скористатися можливістю”. Ще 25,3% заявили: “Ні, не потрібно використовувати цю можливість”. І лише 19,5% вагалися з відповіддю на це запитання.

Крім цього, у респондентів запитали: “Чи вважаєте ви, що Україна здатна впоратися з коронавірусною епідемією без допомоги інших країн світу? На що позитивну відповідь “Так” дали тільки 18,5% опитаних, відповівши, що Україна здатна впоратися з епідемією без допомоги інших країн світу. Водночас 63,9% заявили: “Ні, Україна не може сама впоратися з епідемією”. Ще 17,6% вагалися з відповіддю.

55,5% українців вважають, що Україні потрібно закуповувати вакцину за кордоном, а 27,5% вважають, що не потрібно. 

Для отримання репрезентативної вибірки було опитано населення України віком від 18 років у всіх областях України, крім тимчасово неконтрольованих районів Донецької та Луганської областей, а також АР Крим.

Для отримання відповідей респондентів було використано технологію CATI. Кількість опитаних – 3000 осіб. Статистична похибка дослідження: +/-2,8%. Опитування проходило 12-15 грудня 2020 року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com